×

טיפולי אנטיאייג’ינג – מדע ופרקטיקה משתלבים להצלחות מדהימות!

 

מרפאת בר הינה המרפאה הראשונה, המקצועית והוותיקה ביותר בישראל המשלבת רפואה אסתטית מתקדמת ותוספי תזונה כטיפול מקיף לכל תהליכי ההזדקנות. ד”ר אודי בר הוא פורץ דרך בכל הנוגע לתהליכי אנטיאייג’ינג שבאמת עובדים!

מסלול טיפול פופולארי זה פונה לכל הגילאים, לאנשים שאינם סובלים ממחלות רקע וחפצים ללמוד את כל רזי רפואת האנטיאייג’ינג והרפואה המונעת – כבר היום!

מה המשמעות של אנטיאייג’ינג? האטת תהליכי ההזדקנות

במהלך טיפולי אנטיאייג’ינג נחשפים המטופלים לכל התגליות פורצות הדרך בשנים האחרונות, המביאות לשינוי דרמתי בהבנת תהליכי הזדקנות ומקטינות את הסיכון האישי של כל אחד מאיתנו ללקות במחלות כרוניות העלולות להופיע עם העלייה בגיל. ד”ר בר היה למשל מהראשונים בישראל  שהתריע על הסכנות של מחסור בויטמינים ומינרלים, חוסר במגנזיום כדוגמא בולטת.

כמה מאפיינים בולטים ונפוצים של תהליכי הזדקנות הם למשל ירידה בקצב ובמהירות חשיבה, פגיעה בחדות הראייה, הזדקנות העור והידלדלות השלד, ירידה בכוח פיזי, באנרגיה ובערנות, פגיעה פרוגרסיבית בתפקוד המיני ובליבידו, כמו גם הפחתת הרצון לעשות וליזום, ירידה ביצירתיות ועוד. כל אלה ואחרים הם תהליכים הכרוכים בגיל ובגורמים אחרים ומתחילים, באופן סמוי, כבר בשלהי גיל השלושים. מצבים כגון עקה חמצונית בתאים, חוסרים תזונתיים, מחסור בשינה, מחסור בשומנים בריאים, סטרס וכן הלאה משפיעים מהותית על תהליכי הזדקנות ואת אלו אנו מנסים במרפאה לתקן ולהאט בעזרת טיפולי אנטיאייג’ינג.

במהלך טיפולי אנטיאייג’ינג מותאמים לכל מטופל ומטופלת באופן אישי, על בסיס בדיקות דם, המלצות תזונתיות, תוספי תזונה ושיטות אימונים ייחודיות. זאת לצד תכשירים רפואיים מתקדמים לשימוש חיצוני. השילוב של מרכיבים אלו מביא לשיפור ניכר לעין וכזה אשר נחווה ע”י המטופלים וסביבתם באופן דרמטי. טיפול אנטיאייג’ינג אישי, מדעי, ניתן ליישום ובעיקר שפשוט עובד!

טיפול אנטי אייג’ינג בשילוב תוספי תזונה

כאשר מדובר על אנטיאייג’ינג, ישנה חשיבות מכרעת לשילוב תוספי תזונה מסוימים, הנושא קריטי לעיכוב תהליכי הזדקנות עתידיים בעור הפנים והגוף, לשיפור צפיפות וטיב השיער בקרקפת, לשיפור קוגניטיבי וקידום הבריאות בכללותה. בכמה מהסרטונים שלי ניתן לראות הסברים שונים וביניהם למשל אודות חוסר במגנזיום.

אני מקפיד במסגרת מסלול אנטיאייג’ינג על שילוב תוספי תזונה המותאמים באופן אישי לכל מטופל. אלו ללא ספק טיפולי אנטיאייג’ינג מותאמים אישית ותוך הסתמכות על ידע וניסיון מתקדמים ביותר. כך, אדם הסובל מבעיה של חוסר במגנזיום יצטרך דגשים שונים לעומת אדם עם בעיות לב הצריך למשל קו אנזים Q10 או אישה עם חוסרים ב-B12 ואבץ למשל.

טיפול אנטיאייג’ינג בפנים בשילוב תכשירים חיצוניים

במסגרת טיפולי אנטיאייג’ינג, שימוש קבוע בתכשירים רפואיים לטיפוח עור הפנים והצוואר חיוני להשלמת מבנה הפנים הצעיר והמחוטב. כצעד משלים למושלם – שימוש חיצוני בתכשירים רפואיים למריחה על הפנים, העיניים, המחשוף והצוואר מביא להתאמת מרקם העור לקימורי הפנים החדשים ולזוהר המחודש הקורן מהפנים.

דגשים לגבי טיפול אנטיאייג’ינג מותאם אישית

התאמת התפריטים היא אישית ומתבססת על טעמו ואורח חייו של כל מטופל, עם שינויים והתאמות המביאים להפחתת משקל והקטנת הסיכון ללקות במחלות קשות בעתיד לצד שיפור אופטימאלי של תפקוד קוגניטיבי, גופני ואסתטי.

לאורך שנים, רק נטילת התוספים לצד ההקפדה על תזונה בריאה ואורח חיים נכון היא ש”תיחרץ” בפנינו יותר מכל – או שתצמצם את נזקי הזמן והגיל. כך שבמרפאה, לצד טיפולים אסתטיים, יש גם מסלול טיפול אנטיאייג’ינג ייחודי לעיכוב תהליכי ההזדקנות. טיפול המבוסס על הקניית אורח חיים בריא וקל ליישום, לצד שימוש מושכל בתוספי תזונה, על פי  בדיקות דם ועם תפריט תזונתי יומי.

מניסיון של שנים רבות עם קהל מגוון ומרתק של מטופלים ומטופלות, כמו גם מניסיון חיי האישיים, האמינו לי, המציאות עולה על כל דמיון בכל הנוגע ליכולתנו לשנות ולהשפיע על בריאותנו, יופיינו  ותהליך הזדקנותנו!

גם במסלול טיפולי אנטיאייג’ינג, לשיחה תפקיד חשוב בהנעת תהליכים רגשיים, מרכיב טיפולי החיוני גם להיענות וגיוס המטופלים לביצוע שינויים באורח החיים וגם כדי ללבות את כוחות היצירה לשם שמירה על עולם עיסוקים מלא ויצירתי ככל שניתן.

מסלול טיפולי אנטיאייג’ינג  מתאים גם לזוגות ובני משפחה העוברים את התהליך יחדיו.

בברכה,  ד”ר אודי בר.

Go Top