×

מילוי שפתיים – מעניקים לך את השפתיים שתמיד חלמת עליהן

 

שפתיים הן האיבר הארוגני ביותר בפנינו. אמנם לעיניים תפקיד מרכזי בתקשורת החזותית, ובוודאי שגם לשרירי ההבעה בהם אנו עושים שימוש יש תפקיד חשוב בתקשורת בין-אישית, ובכל זאת, השפתיים הן הייצוג הברור ביותר של המיניות שלנו החרוט על פנינו. לכן ניתן להבין את הפופולאריות של טיפולי מילוי שפתיים בישראל ובעולם.

שפתיים בשרניות ומבריקות, לחות ואדומות, מהוות אסוציאציה מיידית ולא מודעת למיניות שופעת ובריאה.
לחילופין, לשפתיים קפוצות, חיוורות ומקומטות יש השפעה מרתיעה ומרחיקה, גם אם העיניים גדולות ויפות…

עיצוב שפתיים והשבת נפח ורכות אליהן היא מלאכה מורכבת ומדויקת מאוד שאני עוסק בה כבר למעלה משני עשורים, אולם רק בשנים האחרונות ניתן לבצע הגדלת שפתיים באופן פשוט, מושלם ובטוח באמת.

מילוי שפתיים – רקע

בשנות הארבעים של המאה הקודמת היו ניסיונות רבים של הוספת נפח לשפתותיהן של שחקניות הראינוע (סרט אילם) והקולנוע באמצעות שמן פרפין. חומר להגדלת שפתיים אשר גרם לסיבוכים קשים שזכו לכינוי הרפואי: פראפינומה.

בשנות החמישים והשישים בוצעו ניסיונות נוספים של מילוי שפתיים שכללו הזרקת טיפות סיליקון להגדלת שפתיים, טיפול שעדיין מבוצע בישראל (המדינה היחידה בעולם המאפשרת טיפול מיושן זה) . הזרקת סיליקון לשפתיים יוצרת שפתים נוקשות למגע ועלולות לגרום לסיבוך הנפוץ ביותר להזרקת סיליקון נוזלי לפנים- סילקינומה. לסיבוך זה אין כל טיפול הולם  כך שהמלצתי היא להימנע מהזרקת סיליקון לחלוטין.

בתחילת שנות האלפיים, החומצה ההיאלורונית הפכה למובילה היישומית והמדעית בתחום מילוי הקמטים  ועיבוי ועיצוב שפתיים אולם מאז ועד היום נוצרו מרקמים וצמיגיות שונים ומגוונים של החומצה ההיאלורונית.

מילוי שפתיים – החידוש המבטיח:

לאחרונה הושקו בעולם מספר חומר מילוי מתקדמים המבוססים כולם על החומצה ההיאלורונית כמובן אולם הם פותחו במיוחד לטיפול מדויק ועדין באזור השפתיים הרגיש. מגוון חומרי המילוי לשפתיים המובילים נמצאים כולם בשימוש שגרתי במרפאתי ובכך מתאפשרת לי התאמת חומרי המילוי בדיוק רב לצורת השפתיים הרצויה, שמירה על מראה טבעי ונינוח לגמרי של השפתיים וגם  מבטיחים  שיפור ממושך של מרקם עור השפתיים כמו גם שמירה על מאזן הלחות בהן לחודשים רבים מאוד. תוצאה שבעבר נשמעה דמיונית.

מעבר לתוצאות האסתטיות אשר הינן חסרות תקדים בתחום התכשירים הרפואיים של מילוי שפתיים, ההשפעה נשמרת למשך פרקי זמן ממושכים ביותר, כך שניתן לבצע טיפולי עיצוב שפתיים משמרים במרווחי זמן גדולים יותר.

אופן הטיפול:

טיפול הגדלת שפתיים אורך מספר דקות, במהלכן מוחדר במחט עדינה חומר המילוי  המתאים ביותר לתוצאה המבוקשת לגוף השפתיים ובכך מושבת להן באופן מידי מלאות ורכות למשך חודשים רבים. מעבר לנפח הניכר לאחר הגדלת שפתיים, גם עור השפתיים  משתנה במרקמו, השפתיים לחות יותר ופחות מקומטות ויבשות. גם ללא עזרת ליחוח חיצוני.

כדי להחליק קמטוטים בקווי המתאר של השפתיים (המכונים “קמטי עישון”) מומלץ להזריק את חומר המילוי לתעלה המקיפה את השפתיים התחתונות והעליונות.

למי מתאים מילוי שפתיים?

מילוי שפתיים מתאים לגברים ונשים בכל גיל ובכל מצב בריאותי המעוניינים לעצב את מראה השפתיים וליצור מראה של שפתיים בשרניות, מצוירות, או בכל סגנון אחר. חשוב לציין, שכדי להגיע לתוצאה טבעית ואסתטית יש להתאים את מראה השפתיים הסופי למבנה הפנים ולסגנונו האישי של המטופל או המטופלת. מומלץ להימנע מעיצוב שפתיים מלאכותיות או מנופחות יתר על המידה.

 

הכנה לטיפול מילוי שפתיים וההחלמה ממנו

טיפול מילוי שפתיים אינו דורש הכנה כלשהי, והוא גם אינו דורש החלמה מיוחדת.

עם זאת, יום לאחר הטיפול, צפויה להיות נפיחות קלה באזור השפתיים, אבל היא אמורה לחלוף בתוך זמן קצר.

לסיכום, כיום תעשיית הרפואה האסתטית מציעה מגוון פתרונות בטוחים למראה שפתיים מלא, מעוצב וטבעי. צרו קשר עם הקליניקה של ד”ר אודי בר ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר למילוי השפתיים.

בברכה,
ד”ר אודי בר

Go Top