×

טיפול העלמת קמטים – טכניקות מתקדמות לתוצאות מעולות

 

  • קמטים עמוקים ניתנים לתיקון מלא רק באמצעות מילוי הקמט.
  • מילוי קמטים נותר חיוני גם לאחר ניתוחי מתיחות פנים.
  • מילוי באמצעות חומרי מילוי מבטיח שמירה על חזות פנים רעננה לאורך זמן יחד עם שמירה על בריאות העור וגמישותו הטבעית.
  • דר’ בר מהחלוצים הראשונים בישראל במילוי קמטים ובעל הניסיון הרב והמגוון ביותר בתחום מאז 1998

 

על טיפול העלמת קמטים

האמנות של טיפול בקמטים והעלמתם, הפכה לבון-טון כיום ברפואה האסתטית והפלסטית בעולם, ולשמחתי גם בישראל יותר ויותר נשים וגברים מגלים את היכולות הנפלאות של העלמת קמטים ושמירה על עור צעיר ורענן.

התפתחותם הדרמתית  של חומרי מילוי קמטים בפנים שהינם בטוחים ומאושרים לשימוש על ידי ה-FDA האמריקאי וגורמי בריאות נוספים, הביאה למהפכה של ממש ביכולתה של הרפואה המודרנית לתקן נזקי גיל ופגמי זמן, נזקי שמש, קמטי עישון ופגיעה מתמשכת בעור הנגרמת למשל מאיבוד משקל דרסטי, תזונה לקויה ואפילו מחלות קשות (סקלרודרמה ואחרות). וזאת באופן שהיה דמיוני בלבד לפני שנים ספורות מבחינת טיפול בקמטים קיימים.

כיום, העלמת קמטים עמוקים, לצד יכולות כגון הוספת נפח מרומז וטבעי בלחיים, בסנטר, הרמה ועיצוב של קו הלסת הצונח ותיקון נזקי ניתוחי אף ומתיחות פנים כושלות – הפכו כולם לקלים ואפשריים.

החומרים הבטוחים ביותר עבור טיפול בקמטים ותופעות הזדקנות העור

במרפאה, אני מקפיד לעשות שימוש בחומרים הבטוחים ביותר למילוי קמטים בפנים שגם מעניקים את התוצאות הממושכות והטבעיות ביותר למראה, וגם למגע!

חומרי מילוי והעלמת קמטים בהם אני עושה שימוש במרפאתי מבוססים כולם על חומצה היאלורונית. חומרים אלו למילוי הקמטים מאפשרים תוצאות בטוחות, טבעיות ואפקטיביות מאוד.

באמצעות שילוב מספר סוגי תכשירי מילוי קמטים בפנים, המיועדים לספק פתרון אופטימאלי לכל סוגי הקמטים והקמטוטים, ניתן כיום להשיב בבטחה את החזות הצעירה והטבעית לעור הפנים, לצוואר, לאזור המחשוף ואף לכפות הידיים.

טיפולי העלמת קמטים אורכים דקות ספורות בלבד וביד מיומנת, הטיפולים כמעט שאינם מותירים כל סימן וכבר עם תום הטיפול ניתן להתאפר ולהמשיך את שגרת היום.

בכל הנוגע להעלמת קמטים, עיצוב ופיסול הפנים, שמורה חשיבות רבה לתפיסה האסתטית של הרופא –  במיוחד לגבי הדגשת קימורי עצמות לחיים, עיצובו של הסנטר ומבנה הפנים בכללותו. במסגרת טיפולי העלמת קמטים במרפאתי, הדגש הבלתי מתפשר הוא על “מראה טבעי“. דגש המלווה את עבודתי בתחום כבר משנת 1998.

מילוי קמטים אפשרי בכל גיל

ניתן לבצע מילוי קמטים בפנים בכל גיל וזאת באמצעות  יכולת שילוב הייחודית למרפאה העושה שימוש בהזרקת חומצה היאלורונית מסוגים שונים, המאפשרים יחדיו לטפל בכל צורות הקמטים הקיימות. לרבות קמטוטים זעירים בקרב צעירים וקמטים עמוקים הנגרמים מרפיון עמוק של העור.

טיפולי מילוי קמטים אלה הם קצרים ופשוטים ומעניקים תוצאות טבעיות ובכל סוגי התאורה ובכך הפכו לסוד שכבר כמעט כולם חולקים.

העלמת קמטים, עיגולים שחורים וטבעות סביב העיניים

טיפול קצר ופופולארי זה מביא להבהרה ברורה של “עיגולים שחורים” וקווי מתאר טבעתיים סביב העיניים, מראה המקנה ארשת עייפה וחולנית. תופעה זו נגרמת מהפחתה הדרגתית בעוביו של העור הדק בארובות העיניים ולהשתקפות כלי הדם שמתחתיו. התוצאה של טיפול בקמטים ובמראה אזור העיניים הינה השבת עוביו וחוסנו של עור העיניים הדקיק. בעזרת חומצה היאלורונית ייעודית ובעזרת מכשיר פטנט ייחוד, מתקבלים דיוק ושליטה מלאים בתהליך ההזרקה ומתקבלת החלקה והבהרה של איזור העיניים. התוצאות המתקבלות מטיפול אחד או שניים הינן מושלמות ורק לפני שנים ספורות היו דמיוניות.

הטיפול חוסך את הצורך בקונסילר ומשפר את חזותם גם של צעירים וצעירות בעלי נטייה גנטית-תורשתית לכהות אופיינית סביב העיניים. תוצאות הטיפול נותרות לזמן ממושך ולעיתים יש צורך לחזור עליו רק לאחר 2-3 שנים.

החלקת עור המחשוף והצוואר

לעיתים עולה גם הצורך לטפל בעור הצוואר או המחשוף. פנים צעירים אחרי העלמת קמטים, אינם מתיישבים היטב עם עור צוואר מקומט או מחשוף עתיר קמטוטים.

כחלק מהשבת המראה הצעיר בכל גיל, ניתן להשיב את נעורי עור החזה והצוואר על ידי הזרקה טיפתית מדודה של חומצה היאלורונית ייעודית ובכך להשיב באופן פיזיולוגי את החומצה ההיאלורונית שאבדה עם הגיל.

תוצאות טיפולי העלמת קמטים אלו מרהיבות והעור חוזר לחיים ממש – המרקם, הברק והמוצקות הנוצרים לאחר טיפול בקמטים זה הינם דרמטיים. יש לציין כי גם תוצאות טיפולים אלו נותרות לזמן ממושך.

 

בברכה, ד”ר אודי בר.

Go Top