×

טיפולי בוטוקס – הזרקת בוטוקס למראה פנים צעיר

 

בביצוע טיפולי בוטוקס, אני משלב את הידע וההכשרה המקצועית שלי כרופא יחד עם תשוקה אמיתית והבנה עמוקה ביופי ואסתטיקה. שילוב זה הכרחי, לתפיסתי, על מנת להביא לכל מטופלת ומטופל  את התוצאה האופטימאלית ביותר.

כרופא העוסק בתחום מזה למעלה מ-15 שנים, כאשר אני מתבונן בתחום הטיפולים האסתטיים כיום, ברורה לי חשיבות הבחירה ברופא המקצועי והמומחה בתחום, כי בידיו אתם מפקידים  את הטיפול בפנים שלכם. כרפי שיוסבר מיד, חשיבות זו הינה מהותית כאשר מדובר על הזרקת בוטוקס.

מהפכת הבוטוקס

טיפולי בוטוקס הפכו מזה כבר לטיפול האסתטי הנפוץ ביותר בעולם. מדובר בטיפולים קצרצרים, הנערכים אחת למספר חודשים ומספקים תוצאות מעולות. במהלך הזרקת בוטוקס מוחדרת כמות זעירה של רעלן הבוטוליניום לשרירי פנים זעירים, פעולה המאפשרת הרפיה של קמטי הבעה עמוקים ומביאה להצערה דרמטית של הפנים ומבע העיניים.

הזרקות בוטוקס לטיפול בקמטים

על ידי טיפולי בוטוקס מקצועיים, המבוצעים בהתאמה למבנה הפנים והסגנון האסתטי האישי, ניתן להרפות את קמטי הזעף בין הגבות, את קמטי החיוך המופיעים בזויות העין וכמובן את קמטי המצח הרוחביים.

מידת העלמת הקמטים במסגרת הזרקת בוטוקס, כמו גם זווית ומידת הרמת הגבות, הינה דינאמית ואני מקפיד להתאימה לכל מטופלת ומטופל באופן אישי ובשיתוף עימם.

טיפולי בוטוקס מתקדמים

קו הלסת – בעזרת טיפולי בוטוקס מתקדמים ניתן בקלות רבה לעצב ולחטב את קו הלסת ולהשיב את קו המתאר לצוואר – טיפול “נפרטיטי”. בטיפול זה של הזרקת בוטוקס, פרי פיתוחו של רופא אמריקאי, מוזרקת כמות מדודה של רעלן הבוטוליניום לשריר המניפה – שריר הפלטיסמה בגבול של קו הלסת – ובכך מושגת “הרמה” חדה וברורה של קו מתאר הפנים.

עידון פנים מרובעות – על ידי הזרקת בוטוקס לשרירי הלעיסה מצידי הפנים, מושגת הצרה אסתטית וטבעית של הפנים בחלקן התחתון – עובדה המעדנת את מבנה הפנים ומנוגדת לתהליך הטבעי של הזדקנות מראה הפנים אשר במהלכו הפנים הופכות למרובעות יותר. טיפול זה גם מבוצע בצעירים וצעירות החפצים במראה פנים אובאלי ומעודן יותר.

החלקת הצוואר – על ידי הרפיה סלקטיבית של שרירים בצוואר ניתן להחליק לחלוטין את “פתילות” שרירי הצוואר הצצים גם בגילאי ה-40 ואילך ובכך להשיב לצוואר  מראה צעיר ומוצק.

“בוטוקס מיוחד”

בטיפול הזרקת בוטוקס ייחודי ובלעדי זה, אני מבצע הרפיה של שרירים זעירים בלחיים המאפשרת עיצוב והחלקת נפיחות מצידי האף ויצירת מראה נינוח לפנים. טיפול זה מוסיף יופי משמעותי האופייני לפנים שלווים ורגועים. בחירה פופולארית במיוחד המציעה תוצאות מרשימות ביותר!

טיפולי בוטוקס מיוחדים אף מאפשרים לעיתים להימנע מהצורך במילוי קמטים נאזולביאליים- הקמטים מצידי האף – ובכך מתאפשרת החלקתם המלאה והטבעית ביותר שניתן להשיג כיום ותוך מינימום התערבות רפואית.

בוטוקס להזעת יתר

אותו רעלן המשמש במסגרת טיפולי בוטוקס להרפיית קמטי הבעה וחיוך בפנים, כאשר הוא מוזרק לאזור בתי השחי, מביא להפסקה מלאה של הפרשת הזיעה על ידי בלוטות הזיעה באזור המטופל לחודשים רבים. זאת עקב נטרול פעולת השרירים הרלוונטיים באזור.

טיפולי בוטוקס אלו מומלצים מאוד גם לרגישים לדאודורנטים שונים, כי למעשה הם חוסכים לחלוטין את הצורך בכל סוג של דאודורנט. מרבית תכשירי האנטיפרספירנט (למניעת זיעה) מבוססים, בין היתר, על מלחי אלומיניום המהווים אלרגן נפוץ.

בברכה
ד”ר אודי בר

Go Top