×

על גבות בוטוקס ואופנה

גבות, משמשות כמסגרת לעין וצורתן הכללית היא אחד מהאלמנטים הנתפסים למרחוק על ידי המתבונן.

טיפולי בוטוקס משפיעים על זווית קשת הגבות באופן הניכר ביותר מבין כל הטיפולים האסטטיים ואו הכירורגים המתקבלים על הדעת.

המיקום המדויק בו מוחדר הבוטוקס לשרירי הפנים קובע באופן מוחלט את הצלחתו האסטטית של הטיפול כמו גם מניעת הופעתן של תופעות לוואי כגון עפעף שמוט או גבה צנוחה.

גבות עלולות להעניק למבט ולפנים כולן מבע נוקשה, עצוב, חרד ואפילו אומלל וחסר אונים. המידע הוויזואלי הטמון בגבות מבוסס על תנועתם של שרירים רבים המניעים הגבות לכיוונים שונים בהתאם לתחושות אותן חווה האדם .

אולם, בנשים גבות גם משמשות חלק מאיפור העיניים ועיצובן על ידי מריטה ואיפור הוא ענין של אופנה מתחלפת.

למשל, במהלך העשור שלאחר הפיכתם של טיפולי הבוטוקס להמוניים ופופולאריים בעולם כולו, הפך האידאל של קשת גבות גבוהה היורדת ממש לקראת סיומה של הגבה לסמל סטטוס ולמראה האופנתי השולט.

אחידות וקונצנזוס אופנתי זה נוצרו בין היתר בגלל ההתלהבות הכנה שטיפולי הבוטוקס עוררו בכך שאפשרו לראשונה ליצור קשת גבות דרמטית לכל עקרת בית, ממש כמו לכוכבות הקולנוע המהוללות של שנות הארבעים.

עם זאת, אופנה בהגדרתה היא חולפת, ולאחרונה, בהשראת סרט הקולנוע הברבור השחור ומספר מודעות תדמית של מעצבי על שהושקו מאז, הולך ונוצר מראה אופנתי חדש ועדכני שמתחיל לצוץ מכל עבר – גבות ישרות .

מראה הגבות הישרות ששימש אלמנט וויזואלי מרכזי בסצנת הברבור השחור בסופו של הסרט הפך לאפשרי ונגיש באמצעות טיפולי הבוטוקס, אולם אלה מבוצעים הפעם במיקומים שונים במעט היוצרים את כל ההבדל האופנתי.

המראה וארשת הפנים הנוצרים במטופלות בעקבות טיפולי בוטוקס בסגנון הגבות החדש הוא טבעי לאין ערוך אולם גם מעניק אוירה מסתורית קמעה למבע העיניים ונוכחות הטיפול היא מתוחכמת ומרומזת יותר.

לסיכום, בטרם אתן מוסרות פניכן לנפלאות טיפולי הבוטוקס ודאו כי הטיפול יהיה גם אופנתי. זכרו כי זווית הגבות, נקודת הפסגה שלהן, כמו גם גובהן הכללי ניתנים כולם לשליטה כמעט מלאה בהתאם למיקומו ההזרקה המדויק.

בברכה
ד”ר אודי בר

Go Top