×

סקס נקי מול סקס טוב – מי מנצח?

אז מה אתם מעדיפים? תעצרו רגע לפני שאתם עונים, תחשבו. (למי שעדין לא הבין את “עומקם” של דברים, נוסיף ונאמר, נקי מול טוב ברמה המילולית….).
מסתבר שאפשר לחלק את כלל האוכלוסייה לכאלה וכאלה. עד כאן צפוי למדי. המעניין הוא דווקא המאפיינים האישיותיים הנוספים המצטרפים לכל אחת מהקבוצות.
מסתבר כי לאלה אשר מעדיפים “סקס נקי” ( כזה עם ריח של מקלחת טרייה וללא מפלי זיעה) למשל, יש נטייה מובהקת לפרפקציוניזם, תחרותיות ומודעות קרייריסטית בולטת.
מאידך מבין אוהבי ה”סקס הטוב” (שולחן המטבח למשל, בהחלט לגיטימי) נפוץ למצוא נהנתנים, בעלי נטייה להשמנה, אופטימיסטים וכאלה אשר הקריירה באה תמיד במקום שני, או בראשון, אך עם עוד מספר עדיפויות באותה החשיבות.
ובכן, חשבו שוב, מי אתם?
אני משוכנע שרובכם כבר מצא את עצמו באחת מהקבוצות, עתה כל שעליכם לעשות הוא להכיר טוב יותר את עצמכם וללכת עד הסוף!
אני מתכוון לכך, כי העדפתכם המסוימת מן הסתם משותפת לעוד רבים אחרים. אתם סביר להניח, מיצגים אחד או אחת מתוך קהל גדול, כי שימו לב, כל האוכלוסייה כולה, מסתבר, מתחלקת כמעט שווה בשווה בין שתי הקבוצות. עם זאת, חשוב לציין כי אנשים נבדלים זה מזה ברמת היכולת להתפשר וכן במידת המודעות העצמית שלהם. אנשים שונים הם גם בעלי הכרה שונה לעיתים, בתשוקותיהם – כך שניתן בהחלט למצוא דרגות שונות של העדפות בשתי הקבוצות, מן הסתם.
ובכן, כדי לזכות ביחסי מין הדדיים ומספקים ככל האפשר, רצוי לדעת קודם כל מה אנו מעדיפים. רק לאחר שאנו יודעים את עצמנו, יש לחפש זאת באחרים.כך ניתן להעמיק את מודעותנו המינית, כמו גם למנוע ככל האפשר מפחי נפש ואכזבות.
כמו כן, לאלה אשר מרגישים שייכים לאחת הקבוצות, אך מנסים, או חושבים כי הקבוצה השניה “שווה” יותר, אני מציע, חבר’ה, תניחו לזה… אל תנסו להשתנות, אין כל סיבה! תמיד ימצא זה המתאים בדיוק לכם, זה שיאהב בדיוק מה שאתם אוהבים, או ייהנה לחלוק עמכם את עולמכם.
זכרו, יש דבר אחד אשר איש אינו מוצא אטרקטיבי – זיוף!
בזיוף, איני מתכוון ל”זיוף אורגזמה” מדי פעם כדי לשפר את אווירה, או פנטזיות על פרטנרים דמיוניים תוך כדי סקס, אני מתכוון להעמדת פנים! אני מתכוון אל הרצון להרשים את בן זוגנו, או אולי לנסות להתנהג בדרך הנראית לנו “סקסית” או “ביצועיסטית”. חבר`ה זה לא עובד!
אם “תתחפשו” במהלך אקט מיני לדמות שאינה בדיוק אתם, או דמות שאינה בדיוק הפנטזיה שלכם, פשוט לא תהיו אטרקטיביים! תעוררו אי נוחות בקרב בן זוגכם והוא אפילו לא ידע למה. הוא יהיה אתכם פיזית, אך הוא לא ממש יוכל להתמזג עמכם. גם לכם, פרט להשתדלות אשר גם מטריחה לכשעצמה, לא תהיה הזדמנות להתמסר לאותה חוויה משחררת, אקסטטית וחסרת גבולות של מין מספק באמת!
דעו לכם, זיוף הוא למעשה ה”טאבו” היחידי במין. מיניות כדי להעפיל לרמות הראויות לה, חייבת להיות אותנטית ומשלנו לחלוטין. גם אם היא בחזקת פנטזיה מינית אשר מתפוגגת לה מחוץ לחדר השינה, היא חייבת להיות שלנו ולא של אף אחד אחר!

בברכה,
ד”ר אודי בר.

 

למידע נוסף על טנטרה

Go Top