×

מסנני קרינה משמש- הדור הבא!

תעשיית מסנני הקרינה היא תעשייה המתפתחת באופן דרמטי במהלך השנים האחרונות. ההבנה אודות נזקי השמש והשפעתה ההרסנית על העור שינוי לחלוטין את תעשיית הקוסמטיקה העולמית והפכו את נושא ייצור ופיתוח מסנני הקרינה לראשון במעלה.
מסנני הקרינה נחלקים לשתי קבוצות מרכזיות : מסנני קרינה כימים, כדוגמת- בנזופנון ומסנני קרינה פיזילוגים כדוגמת- טיטניום דיאוקסיד.
לכל אחת מקבוצות מסנני הקרינה יש את יתרונותיה וחולשותיה האופייניות אולם העדיפות מוענקת כיום ללא ספק למסנני הקרינה הפיזילוגים המבוססים על מינרלים ואינם מחייבים מריחות חוזרות במהלך החשיפה לשמש ואינם נוטים ליצור צריבות וגירוי בעיניים.
עם זאת, שימוש בתכשירי הגנה משמש בעלי מקדם הגנה גבוה המבוססים על טיטניום דיאוקסיד (מסנן קרינה פיזיולוגי) נוטים להשאיר מעטה לבן על פני העור הנראה לא טבעי ולא מחמיא.
ממש לאחרונה הופיעו לראשונה בתחום המוצרים הדרמוקוסמטיים המתקדמים מסנני קרינה מבוססי טיטניום דיאוקסיד בטכנולוגית ה-ננו. טכנולוגית הננו מתיחסת להקטנת החלקיקים של המינרלים טיטניום דיאוקסיד ודומיו המשמשים כמסנני קרינה עד לגודל שכזה ההופך אותם ואת הקרם שיוצרים מהם לשקוף לגמרי ולכזה שאינו מותיר מעטה לבן ודביק. חפשו את הרכיבים המתהדרים בשם: NANO בסמיכות לפירוט המרכיבים שעל גבי האריזה כדוגמת זינק אוקסיד וטיטניום דיאוקסיד (NANO).

בברכה,
ד”ר אודי בר.

Go Top