×

מילוי קמטים – שאלות ותשובות

מילוי קמטים הביא לשינוי ומהפכה אמיתית בתהליך ההזדקנות הנראה לעין.

טיפול בקמטים למי מומלץ?

טיפול בקמטים מומלץ לכולם אשר מזהים הופעתם של קמטים בפניהם הניכרים לפתע בתצלומים משפחתיים, או מציצים מן המראה בחדר האמבטיה.

טיפולים אלה כאשר מתבצעים ביד מיומנת ובעזרת חומרי מילוי מאושרי ה- FDA האמריקאי הם בטוחים ומעניקים תוצאות אסטטיות מושלמות אשר אינן ניתנות להשגה בשום דרך אחרת.

 גם ניתוחי פנים או טיפולי פילינג עמוקים אינם יכולים למלא קמטים וטיפולים אלה ניתן להחליף היום על ידי העלמת קמטים בטיפול קצר.

היכן מבצעים טיפול למילוי קמטים?

הטיפול מתבצע בד’כ במרפאה בטיפול אחד קצר שאורך מספר דקות ומעניק תוצאות מיידיות של מילוי הקמט והעלמתו לפרקי זמן ממושכים מאוד.

הקמטים הנאזולביאליים– הקמטים הראשונים להופיע בד’כ הם הקמטים שבין הנחיריים לצידי הפה- הקמטים הנאזולביאליים. הם מופיעים בד’כ לקראת גילאי 34-37 ויוצרים את הצללים הראשונים להופיע בפנינו והראשונים ביצירת המראה הבוגר שילווה מעתה את חיינו.

קמטי המריונטה– למן גילאי ה- 40 ואילך מתחילה  הופעתם ההדרגתית של קמטי המריונטה-קמטים משני צידי השפה התחתונה היוצרים “פה עצוב” ומזכירים את פה בובות המריונטה. תהליך זה חריף יותר בנשים (בגלל המחסור בזיפי זקן) ופוגם קשות בארשת הצעירה של פני האישה.

את שני קמטים אופייניים אלה ניתן למלא במהלך טיפול האורך כ- 10 דק’ שלאחריו ניתן לשוב לפעילות שגרתית. התוצאות הן מיידיות ונראות טבעיות בכל תנאי התאורה ורכות למגע ומישוש.

הסרת קמטים בצוואר

על ידי חומרי מילוי מיוחדים מבוססי חומצה היאלורונית ייחודית –”רסטילן וויטל לייט” ניתן להחליק מרקם “עור ברווז” בצוואר וכן קמטי רוחב עמוקים.

על ידי הזרקה נקודתית של החומר אפשר גם להחליק לשלמות מרקם עור המחשוף וכפות הידיים.

הטיפול בצוואר ובמחשוף מלאים אורך כרבע שעה.

רצוי לשוב על הטיפול פעם נוספת כעבור חודשיים להענקת תוצאות מקסימאליות הנותרות לפרקי זמן ממושכים מאוד.

טיפול זה מחזיר את עוביו, רמת לחותו וגמישותו של עור הצוואר והמחשוף ומביא גם להידרציה-לחלוח של רקמות העור העליונות ובכך מביא להצערה אמיתית של מרקם העור הנראית לעין.

בברכה
ד”ר בר

Go Top