×

מילוי ועיצוב שפתיים

מילוי ועיצוב שפתיים – למי מתאים הטיפול?

 

מילוי שפתיים מתאים לכל מי שרוצה לעבות במקצת או בהרבה את שפתיו או שפתיה.מילוי שפתיים אפשר לבצע בכל גיל וכמעט ללא כל מגבלות בריאותיות.
מגוון חומרי מילוי חדישים ובטוחים מאפשרים כיום לממלא בבטחה ובטבעיות מלאה את כל סוגי השפתיים ובכל הסגנונות האופנתיים. למשל כיום ניתן בקלות רבה ובמשך מספר דקות ליצור שפתיים חשוקות, שפתיים מצוירות, או שפתיים מלאות ובשרניות ועוד ועוד. חשוב להתאים את צורת השפתיים הסופית לסגנונו האישי של  המטופל או המטופלת וכן לשמר את המראה הטבעי של השפתיים על מנת לשמר את החן הטבעי ומיניות הפנים. שפתיים הנראות מלאכותיות או נוקשות למגע יוצרות מראה מרתיע וזול לפנים ופוגמות באלגנטיות בגיל המבוגר ובמראה הנינוח והמזמין בגיל צעיר.

האם מילוי שפתיים ע”י סיליקון נפוץ עדיין?

מילוי שפתיים בסיליקון אינו מומלץ כלל וגורם ליצירת מראה גס ותחושה נוקשה של השפתיים, לעיתים הזרקת סיליקון  מביאה גם לעיוותים של ממש בשפתיים אשר מחייבים כריתת חלקים מהשפתיים על ידי מנתח.
הזרקת סיליקון עלולה לגרום גם לסיבוכים מאוחרים אשר יכולים להופיע גם שנים רבות לאחר ההזרקה.

עם איזה חומר מומלץ למלא שפתיים כיום?

מילוי השפתיים המומלץ והחדיש ביותר כיום מבוסס על חומצה היאלורונית פטנטית מבית רסטילן המכונה “ליפ- רפרש” המעניקה לשפתיים נפח ורכות טבעיים לחלוטין וכן משפרת את מרקם העור ורמת הלחות בשפתיים.
על ידי שליטה מדויקת בכמות החומר המוזרקת אפשר לשלוט בנפח השפתיים החדש וכן בעיצוב צורתן הסופית.

 

האם ישנם מקומות מומלצים למילוי שפתיים?

על מנת להחליק קמטוטים בקווי המתאר של השפתיים-קמטי עישון- מומלץ למלא התעלה המקיפה את השפתיים התחתונות והעליונות ב”רסטילן פרלן” המהווה חומר המילוי המפורסם ביותר בעולם ובין הראשונים לקבל אישור ה-FDA על בטיחותו ההרבה ותוצאותיו משביעות הרצון מזה למעלה מעשור.

 

דרושה לי הכנה מוקדמת לקראת טיפול מילוי שפתיים?
אין כל צורך בהכנה בטרם ביצוע מילוי השפתיים, ולאחרי הפעולה תיתכן נפיחות קלה בשפתיים ביום שלמחרת.

בברכה,
ד”ר אודי בר

Go Top