×

מה זה “יפים מקצועיים” ואיך הופכים לכאלה?

פלאי הטכנולוגיה שברפואה והמחקר המודרני מאפשרים כיום להדגיש, לחטב ולעצב את הפנים האנושיות במהלך דקות ספורות וללא כל זמן החלמה.
הזרקה טיפתית ומבוקרת של חומצה היאלורונית למקומות אסטרטגיים בפנים, מאפשרת את הדגשת יופיים הטבעי של הפנים בכל גיל ומין.
כיום טיפולי הרפואה האסטטית אינם שמורים עוד רק לתיקון נזקי גיל ומילוי קמטים, אלא מזה זמן טיפולים אלה משמשים גם צעירים וצעירות רבים בתעשיית האופנה והיופי לליטוש יופיים הטבעי של הפנים, והם נורמה בקרב אנשי מקצועות התקשורת השונים בעולם, לרבות מגישי טלוויזיה, שחקני ושחקניות קולנוע צעירים וכמובן דוגמני צילום רבים.
פנים נאים, העוברים הדגשה סלקטיבית ועדינה של פסגות הלחיים או הסנטר הופכים לבעלי “אאורה של כוכב” הנוצרת מהחזרתן של קרני האור באופן הרמוני ממסגרת הפנים ובכך הפנים הופכים לפנים שהם “יפים מקצועיים”.
הופעתו של “היופי המקצועי” עם התקדמות הטכנולוגיה והמיומנות שברפואה האסטטית גרמה להעלתו באופן ניכר של רף האסטטיקה בקרב תעשיית הבידור, ופנים רבות שבעבר נחשבו ליפים ומושכים, כיום כלל לא היו עוברים את מבחן “הצופה הקפדן” או עדשת המצלמה המחמירה.
יופי מקצועי, הוא שם נרדף לפנים סימטריות ומאוזנות המצטלמות טוב מכל זוית או בכל סוגי התאורה, והסוד ליצירתו טמון כולו ברפלקסיית האור משטח הפנים.
המשמעות של יצירת יופי מקצועי היא תיקון והדגשה עדינים ומרומזים של אלמנטים מסוימים בפנים לעומת טשטוש וריכוך של אחרים.
לדוגמא, פנים עגולות יכולות להיראות נפלא בשיחה בבית קפה, אולם במבחן העדשה או התאורה הפרונטלית הבהירה של תאורת פלאש או אולפן,עלולות להיראות עגולות שטוחות ודו מימדיות.
פנים מאורכות ורזות למשל, אשר מזוית של חצי פרופיל נראות חטובות וחינניות, עלולות במבט פרונטלי להיראות עצובות וכמושות.
הוספת מילימטרים בודדים לפסגות הלחיים בפנים עגולים או בפנים צרים הרחבה מינימלית של קוטר הלחיים בקו השיער בפנים צרים – מחוללת פלאים במראה הפנים הכללי ובהרמוניה והילת האור המוקרנת מהם.
דוגמה נוספת ופופולארית היא הדגשת קו הלסת והסנטר בגברים צעירים, היוצרת לעיתים את הכל האיזון הדרוש כדי להפוך הפנים לגבריות ומחוטבות יותר ולהינות ממראה של כוכב קולנוע (אפילו בראד םיט עשה זאת..).
כיום, באמצעות אינג’קטורים ייחודיים המאפשרים הזרקה מדודה ומבוקרת של טיפות זעירות של חומצה היאולורונית ייחודית, ניתן לייפות ולהפוך ל-“יפים מקצועיים” מטופלים צעירים רבים אשר בטרם הטיפולים נראו נאים בלבד, או שיופיים נפגם על ידי לקויות סימטריה וחוסר פרופורציה קל.
מאידך, בטיפולי הרפואה האסטטית בכלל ובטיפול באנשים נאים וצעירים בפרט, חשוב מאוד לשמור על ארשת טבעית ונינוחה ויש ליצור השינויים באופן מרומז ומתוחכם, על מנת לשטות גם בעיניים הבוחנות ביותר.
מבחן המסך, וצילומי המטופלים לפני ואחרי הטיפולים מדגישים היטב את הילת האור החדשה המקיפה את הפנים כולן ואת האיכות החדשה לה זוכות הפנים והמראה כולו.
לאחר שנות עבודה ממושכות עם רבים וטובים מתעשיית הבידור והיופי בישראל, קשה לתאר עד כמה ניתן להוסיף עוד ועוד קבין של יופי לפנים בכל גיל וזאת מבלי לגרוע בטבעיות והמראה האופייני וחותם האישיות המקורי.
אם גם אתם חפצים לבדוק את האפשרות של “איך זה להיות יפים יותר? ” וזאת מבלי שאיש יוכל להצביע על השינוי שהתחולל בפניכם, אתם מוזמנים לטיפול שכולו חוויה אודות רזיו של היופי האנושי ומייד לאחר מכן לשוב לשגרת יומכם מבלי שאיש יידע מה טיב השינוי שהתחולל בפניכם.

בברכה
דר’ אודי בר

Go Top