×

שאלות ותשובות שרציתם לשאול בנושאי בוטוקס

טיפולי בוטוקס הם הטיפולים האסטטיים הנפוצים ביותר בעולם.
הם מתאימים כמעט לכולם ואינם דורשים כל הכנה מוקדמת.

למי מתאים טיפול בוטוקס?

טיפולי הבוטוקס מומלצים כמעט לכולם מגיל 30 ואילך. הם חלק מרכזי בטיפולי מרפאה אסטטיים רבים מאחר ויש להם תפקיד ייחודי בהרפיית קמטים דינאמיים ,עידון והצערת ארשת הפנים.
קמטים דינאמיים הם קמטים המופיעים בגלל תנועות חוזרות ונשנות של שרירי פנים ספציפיים. כמו למשל השריר שבין הגבות המתכווץ כאשר אנו זועפים או מנסים ל”חשוב” וגורם להופעת קמט זעף בין הגבות שלנו אשר עם הזמן נותר חרוץ עמוק בפנינו.

איך מתבצע טיפול בוטוקס?

בטיפולי הבוטוקס הרופא מזריק על ידי מחט דקיקה כמות זעירה של רעלן הבוטוקס לשרירים קטנטנים בפנים ומשתק אותם למספר חודשים. שיתוק זמני זה של שרירי הפנים  הגורמים לקמטים האופייניים כמו למשל, קמטי הזעף המופיעים בין הגבות, או קמטי החיוך מצידי העיניים  מביא להחלקה מושלמת של העור ולעידון  ארשת הפנים.

הזרקות בוטוקס נחוצות גם להרמת הגבות ובכך להביא להרמת העפעפיים העליונים-עובדה המביאה להצערה ניכרת ודרמטית של מבע העיניים.  טיפולי בוטוקס חדשניים  מאפשרים כיום גם הצרת הלסת בנשים וגברים בעלי מבנה פנים גס ורחב מידי, חיטוב קו הצוואר והפחתת קמטוטים בצוואר, הצרת בסיס האף  ועוד ועוד.

יש תופעות לוואי להזרקת בוטוקס?

טיפולי בוטוקס הם בטוחים יחסית ואורכים דקות ספורות.  טיפולים אלה המבוצעים בידי רופא מיומן אינם כואבים וגם  אינם מותירים כל סימן, כך שאפשר לשוב אל המשרד או כל פעילות חברתית אחרת מיד לאחריהם.

תוך כמה זמן נראה השפעה לטיפול הזרקת הבוטוקס?

השפעת טיפולי הבוטוקס  ניכרת בהדרגה על פני הימים שלאחר הטיפול ומגיעה לשיא ההשפעה של כעבור שלושה שבועות. זה הזמן בו רצוי להגיע שוב למרפאת הרופא על מנת לבצע ביקורת ובמידת הצורך על הרופא להוסיף כמות זעירה נוספת של הבוטוקס על מנת לקבל תוצאה מושלמת.

טיפולי בוטוקס המתבצעים על בסיס סדיר מביאים לתוצאות אסטטיות משביעות רצון לפרקי זמן ההולכים וגדלים בין הטיפולים.
בקרב נשים אפשר להגיע גם עד להפוגות של תשעה חודשים (!) בין טיפול לטיפול. בגברים בד’כ אפשר להגיע להפוגות של עד שישה חודשים.

לאחר טיפול בוטוקס יש להימנע מביצוע טיפול קוסמטי, או עיסוי פנים למשך כל יום הטיפול. רצוי גם לא לבצע פעילות גופנית אינטנסיבית בשעות שלאחר הטיפול כגון שחיה ואקרובאטיקה.
למחרת הטיפול כבר אין צורך בכל מגבלה שהיא.

Go Top