×

הקרם שכבר הפך לקאלט – כל התשובות

 

כמעט שנתיים חלפו מאז השקתו של הקרם דה לקרם והביקורות המתלהבות שקיבל בכל מדורי הצרכנות, והוא כבר זכה למעמד של CULT CREAM ולחביבם של אנשי התקשורת והטלוויזיה בישראל ואלפי חובבות טיפוח מסורות. להלן מספר תשובות לשאלות נפוצות שעלו ברשת:

 

  1. במה שונה הקרם דה לקרם מכל קרם לחות או הזנה אחר?

   הקרם דה לקרם מבוסס על שילוב בלעדי של מרכיבים פעילים שהוכחו במחקרים רפואיים כבעלי יעילות לתיקון אמיתי של סימני גיל. תכשירי לחות מעצם הגדרתם מסתפקים בליחוח העור או שימונו, הם אינם נושאים רישיון ייעודי ממשרד הבריאות המאפשר להם להבטיח שהם מבהירים כתמים, מפסלים את הפנים, או מייתרים צורך בטיפולים עמוקים.

 

  1. האם הקרם מתאים גם לשימוש ביום מתחת לאיפור?

   כן. הקרם דה לקרם למרות עושר מרכיביו הוא בעל גימור מט ובוהק המבטיח מראה נטול ברק לצד החלקה של העור וכיווץ נקבוביות. אפקט כיווץ הנקבוביות המתקבל בזכות מרכיב הניאצין שבקרם מבטיח מריחה חלקה במיוחד של כל סוגי המייקאפ ומייתר את השימוש בפריימר.

 

  1. ממה נוצרת תחושת הידוק והמתיחה של הפנים לאחר מריחת הקרם?

   אפקט המתיחה המתקבל מיד לאחר מריחת הקרם דה לקרם נגרמת משילוב סיבות ביניהן בזכות  קיומו של המרכיב די-מתיל-אמינו- אתנול (המשמש גם כתוסף תזונה לשיפור החשיבה) הנספג היטב ומגיע לשרירים העמוקים שמתחת לעור ומעלה את הטונוס שלהם, ובכך הפנים כולן נראות מורמות ורעננות יותר.

 

  1. האם ניתן למרוח את הקרם דה לקרם גם על הצוואר והמחשוף?

   הקרם דה לקרם מביא למיצוק ניכר ושיפור בגוון ומרקם העור בצוואר ובמחשוף המופיע לעיתים אפילו בטרם הושג האפקט המלא בפנים.

 

  1. האם הקרם דה לקרם יועיל בהברת כתמים?

   הקרם דה לקרם הוא הראשון בישראל העושה שימוש בניאצין – B3. ויטמין זה הנמנה על קבוצת ויטמיני ה- B  נתגלה במחקרים אחרונים כבעל תפקיד מפתח בהבהרת כתמי עור וריענון גון העור כולו . מרכיב זה הופך ממש בימים אלה למרכיב מפתח בכל תכשיר האנטי אגי׳נג החדשים המושקים בעולם.

 

  1. האם צריך תכשיר לחות נוסף בנוסף לשימוש בקרם דה לקרם?

   לא. הקרם דה לקרם אומנם אינו שמנוני אולם פעילותו המתמשכת על תפקודי העור מביאה לאיזון בייצור השומן הטבעי שבעור, עובדה ההופכת אותו למתאים למרבית סוגי העור כתכשיר טיפול יחידי.

 

  1. כיצד הקרם מבטיח לגרום למראה פנים מפוסל יותר?

   הקרם דה לקרם מבוסס על שילוב יוצא דופן וראשון מסוגו של מרכיבים המבוסס בין היתר על קפאין ודי-מתיל-אמינו- אתנול לצד חומצה אלפה ליפואית בריכוזים אופטימליים, המאפשרים יחדיו הפגת נפיחות מהפנים לצד הרמה והידוק של מסגרת הפנים. הצרת פלג הפנים התחתון המתקבלת מניקוז נוזלים לצד הרמת הלחיים והידוק קו הלסת יוצרת מראה פנים מורם וברור יותר. עובדה זו, לצד החלקת העור והגדלת קרני האור הניתזות משטחו- מביאה לשינוי מידי ומצטבר השונה מכל תוצאת תכשיר טיפוח אחר.

 

  1. האם הקרם דה לקרם מועיל גם לנקבוביות מורחבות?

   כן. שימוש בקרם דה לקרם מביא להשפעה מידית ומצטברת על קוטר נקבוביות. אפקט זה מתקבל, בין היתר, בזכות המרכיב ניאצין- B3  הקיים בקרם בריכוז מקסימלי.

 

  1. האם חומרים שמורחים על הפנים חודרים בכלל פנימה?

   התשובה לכך היא בוודאי. מרכיבים רבים שבקרם דה לקרם עושים את פעילותם עמוק ברמת הדרמיס וחלקם אפילו עמוק יותר. חשוב לדעת כי חומרים נפוצים וגם תרופות רבות  המיועדות לכך יכולים לחדור בקלות את העור. היכולת לחדור אל מעמקי עור ולעיתים אפילו למחזור הדם היא חלק מהותי מהטיפול במצבים רבים: מדבקות הורמונים, תרופות קרדיאליות ואפילו מאלחשים. היכולת לחדור את שכבות העור תלויה במבנה המולקולרי של החומרים ואו בהימצאות מוליך מתאים.

 

  1. גוון עורי שחום ונראה לי אפרפר הנוטה לכהה יותר עם ההתבגרות. האם שימוש בקרם דה לקרם יכול לרענן ולהבהיר את גוון העור בלי שימוש בהידרוקווינון?

   הקרם דה לקרם אינו מכיל הידרוקוינון וגם לא מבהירי עור אחרים העלולים לגרום לגירוי או נזק לעור. עם זאת שילוב מרכיביו בינהם ויטמין c, חומצה היאלורונית, וניאצין מביאים להבהרה ושיפור ניכר בגון עור הפנים והצוואר הניכר כבר למן השבועיים הראשונים לשימוש.

 

  1. האם יש צורך במריחת סרום בטרם מריחת הקרם דה לקרם?

   אין כל צורך למרוח סרום או כל תכשיר קוסמטי אחר בטרם השימוש בקרם דה לקרם למעט ניקוי העור והשימוש בנוזל לחידוש העור . הקרם עשיר במרכיבים פעילים בריכוזים אופטימליים העונים על כל צורכי העור המתבגר.

 

  1. העור שלי מעורב ומדי פעם מופיעים לי פצעי אקנה לאחר שימוש בתכשירי קוסמטיקה. האם הקרם דה לקרם עלול להחמיר הופעת הפצעונים?
   הקרם דה לקרם

   מתאים לשימוש גם בקרב הסובלים מ״אקנה קוסמטיקה״ ו״אקנה מבוגרים״ הוא אינו שומני ואינו גורם להופעת פצעי אקנה. למעשה ,בשימוש ממושך בקרם ניתן להבחין בדרך כלל בהפחתה בהופעת פצעונים והחלקה הדרגתית של צלקות.

 

 1. האם ניתן למרוח את הקרם דה לקרם גם באזור העיניים?
  לא. הקרם דה לקרם עשיר במרכיבים פעילים ואינו מתאים לשימוש באזור העפעפיים העדין.
Go Top