×

הגימור של עור הפנים- תנאי לאמינות המראה הצעיר

המירקם המיקרוסקופי של העור מכריע את האופן בה קרני האור ניתזות חזרה מהפנים.

עור צעיר, אינו רק נטול קמטים, אלא גם בעל מרקם חלק וצפוף היוצר את הילת האור המתלווה לפנים צעירים .

מאפייניו הפיזיולוגים של העור הצעיר והיוצרים את מראהו האופייני (והבלתי ניתן לחיקוי באמצעות איפור..) מבוססים על קצב התחדשותו המהיר, היותו נטול צלקות ונקבוביות מורחבות והמרקם שלו נראה אחיד תחת כל סוגי התאורה.

כיום כבר ידוע לכולם כי לטיפולי הליזר הפרקציונלי המביאים לעלייה בקצב התחדשות העור שמור התפקיד המרכזי בעולם הרפואה לתיקון פגמי עור חיצוניים כגון צלקות,רפיון עור וקמטוטים. אולם ההתקדמות המתמדת של טכנולגיית הליזר הביאה ממש לאחרונה להשגתו של רף חדש בתיקון המיקרוסקופי של מירקם העור באמצעות פיתוחה של ידית ליזר חדישה- ידית .XF

ידית ה-XF מתבססת גם היא על טכנולוגיית הלייזר הפרקציונלי אולם בשונה מהידיות האחרות היא מתאפיינת בעומק חדירה שטחי יותר של קרני הלייזר ובכך מתאימה לביצוע בקרב צעירים רבים כדי לשפר מירקם העור באופן ניכר ודרמטי ולצמצם באופן דרסטי קוטר הנקבוביות . ידית ה- XF החדישה מתאימה גם לאלה שעברו טיפולים למילוי קמטים והגדלת לחיים באמצעות חומצה היאלורונית וחפצים להביא להצערה אמיתית של מירקם עור הפנים על מנת שיהלום את תוי הפנים החדשים.

היתרון הטמון בידית ה- XF מבוסס על העובדה כי קרני הלייזר שמספקת אינן חודרות לעומק העולה על 100 מיקרון ובכך בטוחות לביצוע גם במהלך ולאחר מילוי קמטים ומתאימות לתיקון פגמי עור שטחיים כגון נקבוביות מורחבות וצלקות קטנות באופן הטוב ביותר המוכר לנו כיום .

השפעתו של הטיפול בידית הליזר הפרקציונלי מסוג –XF היא מרחיקת לכת עד כי משנה לחלוטין את רפלקסיית האור מפניו – ממש בדומה לעור הצעיר בשנים רבות .

טיפולי הליייזר הפרקציונלי באמצעות ידית ה- XF הם קצרים ואינם כרוכים בהחלמה או אי נוחות, למעט אודם קל הדומה לכווית שמש למספר שעות ותחושות של חום מקומי במהלך הטיפול.

בברכה
דר’ אודי בר

Go Top