×

דרך חדשה להתמודדות עם זיהומים קשים ותהליכים סרטניים

מאת: ד”ר אודי בר

אחד ממחזקי מערכת החיסון היעילים ביותר המוכרים לאדם כבר נמצא כיום בהישג יד.

תכשיר זה, אשר שינה את גישתנו למחלות קשות כגון סרטן וזיהומים ווירליים וחיידקיים מסכני חיים יוכל בבוא היום להציל את חייך!

עד לשנים האחרונות עיקר ניסיונות הטיפול של הרפואה בזיהומים חיידקיים התמקדו בטיפולים אנטיביוטיים וכימותרפיה אגרסיבית במקרים של גידולים סרטניים.
אולם החיידקים כתגובה לטיפולים האנטיביוטיים פיתחו עמידות הולכת וגדלה לסוגי האנטיביוטיקה השונים ולטיפולים הכימותרפיים יש כידוע השפעה הרסנית על מערכות רבות בגוף המטופלים עד כדי סכנת חיים של ממש לעיתים.

בשנים האחרונות זוהה בבירור תוסף מזון,אשר מחזק באופן יוצא דופן את מערכת החיסון של גופנו.
מערכת החיסון שלנו מורכבת ממגוון רב של תאים,אשר לכל אחד מהם תפקיד ספציפי. מערכת זו היא האחראית על ההגנה של גופנו בפני מזהמים שונים כדוגמת ווירוסים וחיידקים והיא זו שמונעת הופעת גידולים סרטניים.
גופנו נחשף כל העת לתאים אשר עברו התמרה סרטנית והסיבה בגללה איננו לוקים בסרטן היא כי מערכת החיסון של גופנו דואגת לחיסול תאים אלה בטרם הופכים לגידול של ממש.
מבין כל תאי מערכת החיסון,קבוצה אחת ראויה להתייחסות מיוחדת ואף מכונה “יחידת העילית”.
קבוצה זו מהווה רק כ-15 אחוזים מכלל מספר התאים של מערכת החיסון אולם היא בעלת תפקיד מכריע. התאים המרכיבים אותה מכונים “תאים קטלנים”,והם הראשונים לזהות גידולים סרטניים ואו מרבצי חיידקים. לאחר שזיהו תאים סרטניים,הם נצמדים אליהם הורסים אותם וממשיכים לתא הסרטני הבא .
כל “תא קטלני” שכזה יכול לפגוע ולהרוס תאי סרטן רבים.
מסתבר כי בקרב רבים מאיתנו,פעילותם של אותם תאים היא ירודה. בתבחין מעבדה שניתן לבצע במסגרת מעבדות בתי החולים,נקל לזהות כי בקרב רבים מחולי הסרטן,אלה הסובלים מתסמונת התשישות הכרונית או כאלה הלוקים בזיהומים חיידקים או ווירליים החוזרים ונשנים,יש אכן פגיעה קשה בפעילות ה”תאים הקטלנים”.
גם טיפולים כימותרפיים,סטרס ממושך וחוסר שינה עלולים לפגוע באותם תאים קטלניים ובכך לפגוע בכושר החיסוני של גופנו.
ובכן, בשנים האחרונות,נתגלה כי חומר טבעי לחלוטין המופק מסובין אורז מלא ומכונה ארבינוקסילן אשר עובר תהליך עיבוד אנזימתי בנוכחות 3 פטריות כוח יפניות מסוג שיטאקי, קוארטקי וכן סוהרטקי מהווה את אחד מהחומרים היעילים ביותר המוכרים לאדם בחיזוקה של מערכת החיסון בכלל וה”תאים הקטלניים” בפרט.
חומר זה אשר מיוצר כיום ביפן תחת פטנט בלעדי ומכונה MGN3, נחקר רבות בשנים האחרונות. מסתבר כי נטילה יומית של תוסף מזון זה,אם בצורה של כמוסות או כאבקה המומסת במים מביאה לעליה דרמטית של מאות אחוזים בפעילותם של ה”תאים הקטלנים” וזאת ללא כל תופעות לוואי.
עוד נתגלה כי תוסף המזון MGN3 מביא גם לעליה ברמת האינטרפרון אשר משמש כמעכב התרבות ווירוסים וטפילים וכן משפעל ביתר את ה”תאים הקטלניים”.
בנוסף, ממחקרים אשר בוצעו ממש לאחרונה עולה כי תוסף מזון זה אף מעלה את רמות ה-TNF חומר האחראי ישירות להרס תאים סרטניים ומהווה כטיפול משלים לכימותרפיה בכך שמשפר את הספציפיות של פגיעתה דווקא בתאים הסרטניים.
תוסף המזון MGN 3 כאשר ניטל במינון של 3 גרם ליום הוכח כמביא לנסיגה מלאה בחלק מהחולים אשר אובחנו כסובלים מסרטנים מסוג סרטן השד, לויקמיה, מיאלומה-נפוצה,סרטן הערמונית וסוגי סרטן נוספים ובכל האחרים הוכחה יעילותו המובהקת בהארכת תוחלת החיים.

לתוסף זה אין כל תופעות לוואי ומדווח לגביו כי אף משפר את הרגשתם של חולים המקבלים טיפול כימותרפי בכך שמקל על הפרעות הבליעה ותחושת הצריבה בלשון המלווה בדרך כלל טיפולים כימותרפיים אלה.
גם בקרב חולי איידס נתגלה כי נטילה קבוע של MGN3 הביאה לירידה בהתרבותו של נגיף הHIV- וממחקרים אשר טרם פורסמו עולה כי הוא מביא לשיפור ניכר בקרב חולי הפטיטיס מסוג B וC-.

בקרב חולי סרטן,איידס וזיהומים חיידקיים קשים מומלץ ליטול תוסף מזון זה במינונים של 3 גרם ליום בשבועיים הראשונים ולאחר מכן במינון של גרם אחד ליום.
כמניעה,יש ליטול את תוסף המזון MGN3 במינון של גרם אחד ליום.
נטילת תוסף זה לשם מניעה מומלצת לקבוצות המכונות קבוצות סיכון ועליהן ניתן למנות את הבאים:
1.מעשנים כבדים
2.שתיינים כבדים
3.כאלה העובדים עם צבעים(צבעים,משפצים,ציירים)
4.כאלה הסובלים מליקויים במערכת החיסון
5.כאלה עם סיפור משפחתי של מחלות סרטן
6.כימאים ועובדי התעשייה הפטרוכימית

אין ספק כי לאור המחקרים הרבים אשר בוצעו בשנים האחרונות אודות תוסף המזון MGN3 יהפוך תוסף זה לחלק אינטגראלי משגרת הטיפול בחולים רבים ויהווה כלי חשוב במניעה וטיפול של תהליכים סרטניים כמו גם זיהומים חיידקיים ווירליים קשים. למעשה כבר כיום מהווה תוסף מזון זה את אחד התוספים הנמכרים ביותר בארצות הברית והפופולארי ביותר מבין אלה השמשים לחיזוק מערכת החיסון.

אחת מההבטחות החשובות ביותר שטמונות בחובו של תוסף זה, פרט לטיפול ומניעה של תהליכים סרטניים, היא בשיפור איכות חייהם של חולים בדלקות כבד כרוניות הנגרמות על ידי ווירוסים וכמובן זיהומים חיידקיים קשים.
גורם נוסף ההופך את השימוש בתכשיר זה למבטיח כל כך היא העובדה כי אין כל מניעה ליטול אותו לאורך פרק זמן ארוך ללא כל חשש. יעילותו נשמרת בשפעול מערכת החיסון ובהגברת כושר החיסון של גופנו גם לאחר נטילה ממושכת של מספר שנים וחוסר תופעות הלוואי הכרוך בנטילתו הופך אותו לחשוב ושימושי גם כתכשיר למניעה ולא רק טיפול במצבים חריפים.

בברכה,
ד”ר אודי בר

Go Top