×

אקספוליאציה- הסוד האמיתי לעור פנים קורן תמיד!

אקספוליאציה היא מילה מקצועית המתארת תהליך של האצה בתהליך נשירת התאים מפני העור החיצוניים בשילוב עם האצה בקצב התחלקותם ברמות העור העמוקות.
תהליך האקספוליאציה נוצר על ידי שימוש יומי וקבוע בתכשירים הגורמים להתרופפות הדבק הבין תאי בשכבת תאי העור העליונים, כמו למשל אלה המבוססים על חומצות מסוג אלפה וביטא הידרוקסיות בריכוזים גבוהים בשילוב עם חומצה רטינואית- המחייבים כולם מרשם רפואי.
אולם הוא מתחולל במידה נמרצת ואינטנסיבית יותר באמצעות לייזר פרקציונלי.
טיפול הלייזר הפרקציונלי יוצר פציעות מיקרוסקופיות בשכבות העור העמוקות המשרות בעור תהליכי בנייה ושיקום נמרצים וממושכים המשפיעים על מרקמו ובוהקו של העור לזמן רב מאוד ומשנות למעשה את קצב הזדקנותו.
האקספוליאציה המושגת לאחר טיפולי לייזר פרקציונלי היא גדולה לאין ערוך מזו המתחוללת בעקבות כל אחד מן החומרים המשמשים לטיפול חיצוני וגורמת לעלייה ניכרת בקצב ייצור והתחדשות תאי העור ומרכיבים נוספים של רקמת החיבור בשכבות הדרמיס העמוקות -לרבות עלייה בייצורם של החלבונים: קולגן ואלסטין, המביאים להידוק נוסף של העור.
בעור יבש מאוד, או חסר חיות ומחוספס, למרות כי שימון וליחוח נמרצים יוצרים הקלה קוסמטית במראה העור לכאורה- בכל זאת דווקא ביצוע תהליכי אקספוליאציה יסודיים בעור, הם החיוניים ליצירתו של ההבדל והשינוי האמיתי והנראה לעין לאורך זמן במירקם ואיכות העור.
רק שימוש בתכשירים רפואיים המבוססים על ריכוז גבוה של חומצות בשילוב עם חומצה רטינואית וטיפולי הלייזר הפרקציונלי הוכחו כיוצרים שינוי אמיתי וממושך (הניתן גם להוכחה בדגימות עור –ולכן מחייבים השגחה רפואית) בעור המחוספס, בעל הנקבוביות המורחבות ואו המבוגר.
כך שזיכרו : טיפולי לייזר בודדים או שימוש קבוע בתכשירים רפואיים לשימוש ביתי הם היחידים שבאמת מעניקים את מראה העור הבוהק ונטול הנקבוביות -באופן מדעי ומוכח ולמשך פרקי הזמן הארוכים ביותר.

בברכה
דר’ אודי בר

Go Top