×

פוטורג’וביינשן – העלמת כתמי שמש ופיגמנטציה

הצעד הראשון בהצערת מראה הפנים הכולל מבוסס על האחדה מחודשת של גוון עור הפנים והסרת כל כתמי השמש או פיגמנטציה לצד העלמת נימי הדם המורחבים על האף והלחיים.
 

הגורמים לכתמי שמש ופיגמנטציה

הפגיעה באחידות גוון העור היא מסימני הגיל הראשונים ועלולה להופיע כבר בשלהי שנות העשרים לחיים במיוחד בקרב בהירי עור המרבים להיחשף לשמש ובנשים הנוטלות גלולות למניעת הריון.

גם כתמי שמש וגם פיגמנטציה היו עד לשנים האחרונות חלק עיקש מסימני הגיל עבורם לא הייתה בידי הרפואה המודרנית תשובה מהירה ומוחצת.

כעת עם מהפכת טיפולי הלייזר לשימושים אסטטים, ניתן במספר טיפולים קצרים וזריזים להסיר את כל כתמי השמש, הגיל וגם פיגמנטציה כמו גם את כל האדמומית הנוצרת כתוצאה מהתרחבותם של נימי דם קטנים על האף ובלחיים.
פוטו-רגו’בינשיין הוא שמה הפופולארי של טכנולוגיית הלייזר המהפכנית מבית חברת פאלומר האמריקאית המסירה תוך דקות ספורות את כל ריכוזי המלנין שברקמות העור העליונות ומביאה להאחדתו המחודשת והדרמטית של עור הפנים ולהעלמתם המלאה של כל כתמי השמש והפיגמנטציה.
 

איך מתבצע הטיפול?

טיפולי הפוטו-רג’ובינשיין המבוצעים במרפאה  אינם כואבים, ואינם כרוכים בכל תהליך החלמה או צורך להימנע מפעילות.

הם ניתנים לביצוע על עור הפנים, הצוואר והמחשוף ללא כל חשש  וזאת באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בעולם  המאפשרת  לראשונה בעולם למדוד  באמצעות סורק אופטי את צבע העור המדויק של המטופל וכך לקבוע את עוצמת הטיפול האופטימאלית  באופן .SKINTEL ממוחשב ובטוח.
 

מה צפוי לאחר טיפול בפיגמנטציה?

לאחר טיפולי הפוטורג’ובינשין העור בוהק בגוון אחיד ורענן וגם האדמומית הקלה ביותר האופיינית לצידי האף והלחיים נעלמת כלא היתה.

הטיפולים אורכים דקות קצרות שלאחריהם ניתן לשוב מיד לפעילות מלאה.

למרות כי כבר בטיפול הראשון נמוגים מרבית כתמי השמש והגיל  בד’כ יש צורך בעד שלושה טיפולים להסרתם המלאה והמוחלטת של כל הכתמים, פיגמנטציה והאדמומית בפנים ובמחשוף.

לאחר הטיפולים אין להיחשף לשמש ללא מקדם הגנה לפחות שבועיים לאחר הטיפול, ובמקרים של פיגמנטציה וכתמי שמש מומלץ להימנע כלל מחשיפה נוספת לשמש ללא הגנה לשם למניעת הישנות התופעה בעתיד.

Go Top