×

טיפולי לייזר פרקציונלי להצערת העור והחלקתו

טיפולי הלייזר הפרקציונלי הם טיפולים חדשניים המפליאים ביכולתם לשנות ולשפר את מירקם העור ללא תלות בגוון העור או מצבו הראשוני.

במרפאתי כל טיפולי הלייזר הפרקציונלי מבוצעים באמצעות מכשיר הלייזר המתקדם בעולם מבית PALOMAR האמריקאית ובעל אישור ה- FDA האמריקאי המחמיר מכולם ליעילותו ובטיחותו.

טיפולי הלייזר הפרקציונלי הוכחו כיעילים בהשבת מרקמו המושלם והמקורי של העור ויוצרים עור חלק ורענן יותר לקבלת מראה צעיר וקורן.

טיפולי הלייזר הפרקציונלי משפרים באופן ניכר את מוצקות העור ומביאים לצמצום דרמטי בקוטר נקבוביות, הבהרת כתמים חומים, החלקת צלקות אקנה והעלמת קמטוטים.
 

כיצד עובד הטיפול?

קרני הלייזר הפרקציונלי יוצרות את החלקת העור בכך שמאיצות את שכבות העור העמוקות – הדרמיס, להתחיל בייצור חדש ונמרץ של עור חדש על מנת להחליף את העור הזקן והפגוע מן העבר. תהליך זה בו רקמת העור עוברת התחדשות יוצר הצערה טבעית של העור המסירה שנים ממראה הפנים, המחשוף, הזרועות או הבטן.

טיפולי הלייזר הפרקציונלי הם בטוחים, אינם חודרניים, ומסירים בקלות רבה שנים מהופעתנו החיצונית ללא סכנות, תופעות לוואי או החלמה ממושכת האופייניים לטיפולי העבר.
 

למי מתאימים טיפולי הלייזר הפרקציונלי?

צלקות אקנה
צלקות ניתוחיות
צלקות מכוויות
סימני מתיחה
קמטים
כתמי גיל ושמש
גוון עור לא אחיד
מרקם עור לא סדיר
נזקי עור טרום סרטניים- קרטוזות
בהירי עור הסובלים מנזקי שמש
בעלי נקבוביות מורחבות
עור רפוי בפנים, בצוואר ובזרועות
קמטים ונזקי שמש במחשוף
עור חסר חיים ומחוספס
 

מהם יתרונות טיפולי הלייזר הפרקציונלי?

עור חלק רענן ומוצק יותר
שיפור גוון העור ומרקמו
הפחתת קמטוטים סביב העיניים והשפתיים
החלקת צלקות ניתוחיות וצלקות אקנה
 

מי יכול לעבור טיפולי לייזר פרקציונלי?

טיפולי הלייזר הפרקציונלי מתאימים לכל סוגי העור ולכל גווני העור. לכל סוג עור וגיל יש צרכים מיוחדים כמו גם היסטוריה אישית של חשיפה לשמש ונתונים גנטיים מולדים ועל פי מדדים אלה נקבעת תוכנית טיפולי הלייזר הפרקציונלי המתאימה לכל מטופל וצרכיו המיוחדים.

לאיזה תוצאות ניתן לצפות מטיפולי הלייזר הפרקציונלי?

תוצאות טיפולי הלייזר הפרקציונלי הן גם מידיות וגם ארוכות טווח. מיד לאחר הטיפול מירקם העור יהיה חלק יותר, בוהק יותר ובעל גוון עור אחיד יותר. במהלך 3-6 החודשים לאחר הטיפול התוצאות תשתפרנה לאין ערוך והעלייה בייצור הקולגן והאלסטין בשכבות העור העמוקות הנמשכת חודשים רבים לאחר הטיפול מביאה לעלייה ברורה בטונוס העור ובחדות תווי פנים הנראים צעירים יותר ורעננים.
 

לכמה טיפולי לייזר פרקציונלי אזדקק?

מספר הטיפולים להם תזדקקו תלוי בסוג עורכם והבעיה בה אתם רוצים לטפל, כמו גם בדרך בה עורכם מגיב לטיפול. בהתבסס על מחקרים קליניים מרבית המטופלים זקוקים ל 3-5 טיפולים להשגת תוצאות אופטימליות. הטיפולים מתבצעים בהפרש של 4-6 שבועות בין הטיפולים.
 

האם טיפולי לייזר פרקציונלי כואבים?

הטיפולים כרוכים בתחושת עקצוץ קלה וחום מקומי ומבוצעים ללא כל אלחוש. תחושת החמימות בפנים או בחלקי הגוף האחרים המטופלים חולפת בד’כ כעבור מספר שעות.
 

מהן תופעות הלוואי של טיפולי הלייזר הפרקציונלי ומתי חולפות?

לאחר טיפולי הלייזר עלולה להופיע אדמומית ונפיחות קלה באזור המטופל כתלות בעוצמה בה בוצע הטיפול. מעקב אחר ההנחיות הכולל על שמירת לחות העור לאחר הטיפול ומניעה ממקלחת חמה מיד לאחריו מועילים בהקלה מהירה של האדמומית ונפיחות הקלה אם נותרת.

לאחר טיפולי הלייזר הפרקציונלי יש להימנע מחשיפה לשמש ללא שימוש במסנני קרינה למשך 3 שבועות.
 

לכמה זמן נותרות תוצאותיו של טיפול הלייזר הפרקציונלי?

תוצאותיו מרחיקות הלכת של טיפול הלייזר הפרקציונלי נותרות לפרקי זמן ממושכים מאחר והטיפול משנה באופן משמעותי את תהליך וקצב הזדקנות העור והשפעתו על ייצור הקולגן והאלסטין שבשכבות העור העמוקות נמשכת חודשים רבים לאחר הטיפול ומשנה באופן ניכר וממושך את צפיפות העור ודחיסותו. בעור שטופל בגלל נזקי שמש רצוי להמשיך ולהימנע משיזוף על מנת לשמר התוצאות.

Go Top