×

טיפולי לייזר ואור ברפואה האסתטית

שימוש בטכנולוגיית לייזר להצערת העור

טכנולוגיית הלייזר עושה שימוש בקרני לייזר לצורך הטיפול בקמטים, צלקות אקנה, הסרת כתמי שמש ופיגמנטציה והחלקת מרקם העור, ומביאה להצערת העור לצד הגדלה ניכרת במוצקותו.

טיפולי הלייזר אינם כרוכים בקרינה והם נחשבים לטיפולי מרפאה קצרים ובטוחים שמרביתם גם אינם מחייבים כל אלחוש, ואינם כרוכים בהחלמה או התאוששות ממושכים.

טיפולי לייזר בקליניקה של ד”ר בר

טיפולי הלייזר השונים המתבצעים במרפאה מבוצעים כולם בידי רופא ובאמצעות המכשור המתקדם ביותר בעולם כיום.

טיפולי הלייזר המוצעים במרפאה מאפשרים לטפל באופן מוחלט, בבטחה ובקלות רבה בבעיות נפוצות שבעבר היו ללא כל מענה; בסדרת טיפולים קצרה ניתן למשל לתקן רפיון עור הפנים והצוואר, קמטוטים, צלקות אקנה, או אפשר לבצע פילינג עמוק אשר אינו כרוך בהרדמה ומבטיח בטיפול אחד להסיר כתמים, קמטים, ולטפל ברפיון העור ובמרקמו.

כל טיפולי הלייזר המוצעים במרפאה הם באישור ה- FDA  האמריקאי המחמיר, ליעילותם ובטיחותם.

טיפולי הפילינג העמוק המבוצעים באמצעות לייזר מאפשרים כאמור להסיר בטיפול אחד קמטוטים, כתמי גיל, פיגמנטציה וצלקות אקנה.

טיפולי הלייזר הפרקציונלי הקצרים יותר מאפשרים להחליק צלקות אקנה וצלקות ניתוחיות מהפנים ומכל חלק גוף אחר, לצד הצערה אמיתית של העור המטופל במהלך סדרת טיפולי קצרים המתבצעים אחת לחודש.

טכנולוגיית האור –IPL

טכנולוגיית האור, המכונה גם פוטורג׳וביניישין המתלווה לטיפולי הלייזר מאפשרת הסרה מהירה ומידית של כתמי שמש, כתמי גיל ואדמומית על עור הפנים, המחשוף וגב כפות הידיים ללא חשש באמצעות סורק ממוחשב הקובע את עוצמת הטיפול באמצעות חיישן  אופטי ייחודי הקיים במכשור הלייזר המתקדם שבמרפאה.

שילוב בין טיפולי לייזר וטכנולוגיית אור  

באמצעות סדרת טיפולים בת  3-4 טיפולים המשלבת הסרת כתמים באמצעות טכנולוגיית האור- IPL יחד עם טיפולי הלייזר הפרקציונלי מתקבלת הצערה של ממש של עור הפנים הצוואר הפנים והמחשוף, לצד העלמת צלקות וכתמי עור ועלייה ברורה במוצקות העור ושיפור הברק והחלקת מרקמו באופן חסר תקדים.

 

Go Top