facebook_pixel
×

מילוי שפתיים – מעניקים לך את השפתיים שתמיד חלמת עליהן

 

שפתיים הן האיבר הארוגני ביותר בפנינו. אמנם לעיניים תפקיד מרכזי בתקשורת החזותית, ובוודאי שגם לשרירי ההבעה בהם אנו עושים שימוש יש תפקיד חשוב בתקשורת בין-אישית, ובכל זאת, השפתיים הן הייצוג הברור ביותר של המיניות שלנו החרוט על פנינו. לכן ניתן להבין את הפופולאריות של טיפולי מילוי שפתיים בישראל ובעולם.

שפתיים בשרניות ומבריקות, לחות ואדומות, מהוות אסוציאציה מיידית ולא מודעת למיניות שופעת ובריאה.
לחילופין, לשפתיים קפוצות, חיוורות ומקומטות יש השפעה מרתיעה ומרחיקה, גם אם העיניים גדולות ויפות…

עיצוב שפתיים והשבת נפח ורכות אליהן היא מלאכה מורכבת ומדויקת מאוד שאני עוסק בה כבר למעלה מ-15 שנים, אולם רק בשנים האחרונות ניתן לבצע הגדלת שפתיים באופן פשוט, מושלם ובטוח באמת .

מילוי שפתיים – רקע

בשנות הארבעים של המאה הקודמת היו ניסיונות רבים של הוספת נפח לשפתותיהן של שחקניות הראינוע (סרט אילם) והקולנוע באמצעות שמן פרפין. חומר הגדלת שפתיים אשר גרם לסיבוכים קשים שזכו לכינוי הרפואי: פראפינומה. בשנות החמישים והשישים בוצעו ניסיונות נוספים של מילוי שפתיים שכללו הזרקת טיפות סיליקון להגדלת שפתיים, ניסיונות שהניבו את הסיבוך הרפואי המפורסם ביותר של הזרקות הסיליקון – סילקינומה.

הסילקינומה מהווה סיבוך הגדלת שפתיים אשר למעשה מופיע גם כיום בקרב אלו שעברו טיפול עיצוב שפתיים בהזרקת סיליקון –  לעיתים עשורים לאחר ההזרקה וטרם פותח עבורו טיפול הולם.

רק בתחילת שנות האלפיים, החומצה ההיאלורונית הפכה למובילה היישומית והמדעית בתחום מילוי הקמטים  ועיבוי ועיצוב שפתיים.

כבר ב- 2001 זכה החומר המוכר ביותר כיום עבור מילוי שפתיים, "פרלן", לאישור ה-FDA המחמיר והפך לחומר המילוי הנפוץ והמוכר ביותר בעולם עבור טיפולי הגדלת שפתיים ועיצובן. ה"פרלן" משמש למעשה מאז ועד היום כחומר המילוי הנפוץ למילוי קמטים עמוקים, למילוי מסגרות השפתיים ולהחלקתם של הקמטוטים האופייניים סביב השפתיים.

עם זאת, דווקא בנוגע להוספת נפח רכות ומלאות לגוף השפתיים עצמן בהליך עיצוב שפתיים – פרלן הוא בעל חיסרון:

הוא אינו זהה בצמיגותו לרקמת השפתיים הטבעית, כך שלעיתים הוא ניתן למישוש והתוצאה לאחר הגדלת שפתיים עלולה להיראות סינטטית מעט בשבועות הראשונים.

מילוי שפתיים – החידוש המבטיח:

ממש לאחרונה הושק בעולם חומר המילוי החדיש והמתקדם ביותר כיום עבור מילוי שפתיים והוספת רכות ונפח לשפתיים. חומר זה משפיע באופן מרשים על מאזן הלחות של עור השפתיים ועל נפחן ואינו ניתן כלל זיהוי או מישוש.

שם החומר החדש לטיפולי עיצוב שפתיים הוא – LIP REFRESH מבית חברת רסטילן השבדית. הוא מבוסס על פולימר ייחודי ומוגן בפטנט של חומצה היאלורונית הסופחת אליה מולקולות מים במהלך החודשים לאחר ההזרקה, ובכך משיבה באופן "אמיתי ממש" את המלאות, הרכות, הנפח והברק לעור השפתיים ומחמיאה לצורתן הכללית.

מעבר לתוצאות האסתטיות אשר הינן חסרות תקדים בתחום התכשירים הרפואיים של מילוי שפתיים, ההשפעה נשמרת למשך פרקי זמן ממושכים ביותר, כך שניתן לבצע טיפולי עיצוב שפתיים משמרים במרווחי זמן גדולים יותר.

איך מתבצע טיפול עיבוי שפתיים

טיפול הגדלת שפתיים אורך מספר דקות, במהלכן מוחדר במחט עדינה ה-"LIP-REFRESH", חומר המילוי  החדיש, לגוף השפתיים ומשיב להן באופן מיידי מלאות ורכות למשך חודשים רבים. מעבר לנפח הניכר לאחר הגדלת שפתיים, גם עור השפתיים  משתנה במרקמו, השפתיים לחות יותר ופחות מקומטות ויבשות. גם ללא עזרת ליחוח חיצוני.

עיצוב שפתיים ומילוי שפתיים במרפאת בר

זכיתי להיות הרופא החלוץ והראשון העושה שימוש בחומר המילוי LIP REFRESH בישראל, ועלי לציין כי שילוב השימוש בו יחד עם הפרלן מאפשרים לראשונה יצירת שפתיים עסיסיות ובעלות מרקם נערי וצעיר באופן מופלא, שפתיים הנראות טבעיות לחלוטין, בשני המינים ובכל טווח הגילאים.

בברכה, ד"ר אודי בר.

Go Top
JOIN OUR NEWSLETTER
הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותהנו מ-50₪ הנחה
על הקניה הראשונה בחנות